RussianUkrainian

 

Кераміка - вироби і матеріали, що одержують в наслідок спікання глин й їхніх сумішей з мінеральними добавками, а також оксидів і їхніх сполук.

Кераміка з'явилась в епоху неоліту. З давніх давен вона застосовувалась у різних галузях господарства, в тому числі і в виробництві димарів. З часом її замінили на металеві труби, але ми зараз знов повертаємось до керамічних димарів.

Новітній ізостатичний спосіб виробництва керамічних труб, започаткований німецькими виробниками, має наявні переваги на ринку систем димарів, а саме: термостійкість, вологостійкість, кислотостійкість, довговічність та інше.

Кераміка пройшла випробування часом, тому наша компанія звернулась до використання системи IZOSTAR.

 

IZOSTAR SPS

Це система димарів, призначена для відведення продуктів спалювання з конденсаційних і турбокотлів, що працюють на газі чи рідкому паливі.

Детальніше...

79018, вул. Залізнична 7, пов.3, кім.14

тел.:(032) 245-03-64
моб.: 097 964-13-73
моб.: 067 309-41-61

e-mail: truba_ua@mail.ru

 

IZOSTAR PREMIUM

ІZOSTAR PREMIUM – це трьох-шарова система димарів, призначена для відводу продуктів спалювання від котлів на різні загальнодоступі види палива (газ, рідке паливо, вугілля, дрова, біомаса).

Детальніше...

IZOSTAR MULTI

IZOSTAR MULTI – це збірна система димарів, призначена для відводу продуктів спалювання в багатоквартирному будинку з конденсаційних і турбокотлів, які опалюються о газом або рідким паливом.

Детальніше...

 

ТОВ ЮТІКОМ України на ринку димохідних систем не новачок, на протязі багатьох років спеціалізувалася на димоходах з нержавіючої сталі. Але час іде і на зміну старим технологіям приходять нові.

Детальніше...


Дымоход, купить дымоходы для котла, продажа труб для дымохода - ЮТИКОМ

_